TARTU BOOSTI KLIENDITEENINDAJA
Tööpakkumise number #814330

MAHLABAARID OÜ
Tartu, Tartumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Sinu tööülesanneteks on valmistada parimaid smuutisid ja pakkuda meie klientidele suurepärast teenindust! Boosti klienditeenindajana tagad Sa, et oled südamega asja juures ja tööpäev on "serious FUN"

Ja rutiin ei ole meie teema. Sul on võimalus lisaks tavapärasele baari tööle teenida lisaraha erinevatel üritustel üle Eesti, kus Boost osa võtab!

Ootused kandidaadile

Kui oled aktiivne, julge suhtleja ning rõõmsameelne, siis oled oodatud kandideerima!

Ettevõte pakub

  • Kokkuhoidvat ja sõbralikku tiimi

  • Täistööaega või

  • Osalist tööaega - pärast kooli ja nädalavahetustel töötamist

  • Arvestame Sinu koolis käimisega ja tunniplaaniga

  • Konkurentsivõimelist töötasu

  • Ettevõttesiseseid soodustusi ja ühisüritusi

Tööpakkumise number
#814330

Info

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
19. oktoober 2022
Kuulutus sisestati:
19. september 2022
TARTU BOOSTI KLIENDITEENINDAJA TARTU BOOSTI KLIENDITEENINDAJA

Juba 14 aastat tegutseb Eestis Austraalia päritolu mainekas bränd -
Boost Juice Bars! Boosti mahlabaare maailmas on üle 700, Eestis leiad neid Tallinnast, Tartust ja Pärnust. Täpsem info - www.boostjuicebars.ee
Boost teeb tervisliku elustiili lihtsaks. Menüüs on mahlad ja smuutid, mida tehakse vaid värsketest puuviljadest ja väherasvasest külmutatud jogurtist.
Kõik Boosti mahlad ja smuutid ei ole ainult toitvad, vaid ka superhead.

Boost pakub paindliku graafikuga tööd lõbusatele, vilgastele ja energilistele inimestele.

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

nädal tagasi
RESTORANI TEENINDAJAT V Spaa- & Konverentsihotell
Alates 800 €/kuus
RESTORANI TEENINDAJAT V Spaa- & Konverentsihotell • Tartu
Tartu
KVARTALI KLIENDITEENINDAJA - KOOS NÄITAME, KUIDAS LIIKUMINE PANEB INIMESED SÄRAMA! Rademar OÜ
5 päeva jäänud
KVARTALI KLIENDITEENINDAJA - KOOS NÄITAME, KUIDAS LIIKUMINE PANEB INIMESED SÄRAMA! Rademar OÜ • Tartu
Tartu
MOEEHETE KAUPLUSE KLIENDITEENINDAJA TARTU DADA GOPAL OÜ
MOEEHETE KAUPLUSE KLIENDITEENINDAJA TARTU DADA GOPAL OÜ • Tartu
Tartu
2 näd. tagasi
TARTU VAPIANO OTSIB SIND, KOKK-TEENINDAJA! Vapi People OÜ
5.6 - 8 €/tunnis
TARTU VAPIANO OTSIB SIND, KOKK-TEENINDAJA! Vapi People OÜ • Tartu
Tartu
KLIENDITEENINDAJA SAALIS VÕI GARDEROOBIS OÜ Päevaklubi Maasikas
Alates 6 €/tunnis
KLIENDITEENINDAJA SAALIS VÕI GARDEROOBIS OÜ Päevaklubi Maasikas • Tartu
Tartu
Vaatan kõiki