Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #641801

Tarneahela juht

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • juhib ostuosakonna tööd ja korraldab ostuprotsesse
  • osaleb ettevõtte ostupoliitika, tootevaliku, hanke- ja ostumenetluse väljatöötamises ning kaasajastamises
  • vastutab lao pöörlemiskiiruse ja teenindusastme eesmärkide täitmise eest
  • peab läbirääkimisi tarnijatega
  • haldab tarnijate andmebaasi
  • tegeleb ka igapäevaselt kaupade tellimisega ja tellimuste käsitlemisega

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus
  • eesti keele oskust kõrgtasemel
  • inglise keele oskus heal tasemel
  • vähemalt 5 aastane juhina töötamise kogemus
  • hea arusaamine tarneahela protsessidest ja logistikast
  • hea analüüsivõime ja korrektsus

Lisaks tuleb kasuks
  • eelnev ostujuhi töökogemus rahvusvahelises firmas
  • vene keele oskus
  • soome keele oskus
  • elukoht töökoha lähedal

Ettevõte pakub

  • korralikku palka ja boonuste süsteemi
  • kindlustunnet tuleviku suhtes aastateks
  • häid ja kaasaegsed töötingimusi (sh.ametisõiduk )

Tööaeg on argipäeviti 8.00-17.00 ja töökoht asub Harjumaal,Peetris ( Assakul).

Lisainfo

Eesti Würthis on tööjõu voolavus olematu, st. kes tuleb meile tööle,
jääb meie kolleegiks aastateks.

Tööpakkumise number
#641801

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. märts 2020
Kuulutus sisestati:
26. veebruar 2020

Würthi tegevusalaks on kõrgekvaliteediliste kinnitusvahendite, tööriistade ja hoolduskemikaalide hulgimüük professionaalidele.Würth AS kuulub rahvusvahelisse Würth kontserni, millel on esindusi rohkem kui 80 riigis ja töötab enam kui 74 200 inimest. 2018 aasta käive oli 13,6 miljardit EUR-i.Würth Grupi aastane käibekasv oli 7,1 %.
Eestis töötab 195 inimest.

Vaata rohkem