Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #530192

TARMUKAS MÜÜGIINIMENE

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Seoses uue tehase käivitamisega ja kiire arenguga otsime meie müügimeeskonda Tartus ja Tallinnas tarmukaid müügiinimesi. Tule ja anna oma panus Eesti majanduse jaoks tähtsas tööstusharus – saad kaasa lüüa arengule, koostööle ja tulemusele orienteeritud meeskonnas ning rahvusvaheliselt tegutsevas tootmisettevõttes!

Ootused kandidaadile

Kandideerimisel on heaks eelduseks varasem edukas müügitöö kogemus, tehniline haridus, kogemus puit- ja ehitusmaterjalidega, eesti keele valdamine ning vene ja inglise keele oskus.

Tööpakkumise number
#530192

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. mai 2018
Kuulutus sisestati:
19. aprill 2018

AS Rait on põhjamaisest okaspuust ehitus- ja viimistluspuidu tootja ja turustaja aastast 1991. Lisaks moodsa sisseseadega täisautomaatsele höövlitööstusele Tartu lähedal Reolas kuuluvad Rait gruppi ka NORDWOOD kaubamärgi all tegutsevad kaasaegsed saeveskid.

Kaubamärgi RAITWOOD all ekspordime hööveldatud ja viimistletud profiillaudu ning konstruktsioonipuitu mitmekümne riigi klientidele. Kaubamärgi PARKWOOD all valmistame Euroopa ja koduturule aiakujunduselemente. Eesti ja Baltimaade kliente teenindame Tallinna ja Tartu müügiterminalidest ning edasimüüjate vahendusel. Täna anname tööd 150 inimesele.

Vaata rohkem