Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #668467

Tuleviku toidupoe tarkvaraarendaja

CVKeskus.ee klient
Viljandimaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Viljandimaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 18. september 2020
Kuulutus aegub:18. oktoober 2020

Töö kirjeldus

Cleveroni tuleviku toidupood pakub toidukauba tellimise platvormi ja kvaliteetset kullerteenust, täites kõiki toidu ladustamisele ja veole esitatud nõudeid. Eesmärgiks on pakkuda kvaliteetset ja kiireimat kauba pakiautomaati toimetamise teenust ja väga head klienditeenindust.

Töökoha asukohaks on Viljandi.

  • Sinu peamiseks ülesandeks ja vastutuseks saavad olema Python/Django ja HTML/JavaScript-põhised arendused toidukauba tellimise tarkvara platvormil front-end kihis.
  • Sa hakkad töötama koos peaarendaja ja IT-projektijuhiga, et eelpool nimetatud eesmärgid saaksid täidetud
  • Sa oled valmis selleks, et tööülesanded muutuvad vastavalt sellele, kuidas projekt areneb.
  • Sa lööd kaasa tuleviku toidupoe loomisel ja selle edasiarendamisel tuues meeskonda uut ja teistsugust vaatenurka.

Ootused kandidaadile

  • Sul on vähemalt 2 aastat kogemust Python/Django, HTML/JavaScript arendajana.
  • Sa oskad kasutada lähtekoodi repositooriume (Bitbucket, GIT).
  • Jenkinsi kasutamise kogemust.
  • Iseseisva töö oskust ootamatutes olukordades.
  • Analüütilist ja loovtehnilist mõtlemist.
  • Probleemide tuvastamise ning nendele lahenduste loomise oskust.
  • Kohusetundlikkust, ausust, meeskonnas töötamise võimet.
  • Korrektsust ja detailsust.
  • Määramatuse talumise võimet.

Cleveron pakub vajadusel transporti Tartu-Viljandi-Tartu suunal.

Tööpakkumise number
#668467

Asukoht:
Viljandimaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
18. september 2020

CLEVERON AS (endise nimega SmartPOST) on üks maailma juhtivatest pakiautomaatide tehnoloogia arendajatest ja võrgustike ehitajatest. Cleveron AS on arendanud, tootnud ja käivitanud Eestis tegutseva SmartPOST tehnoloogia ja teenuse. Meie klientideks on välismaised logistika- ja postiettevõtted, kellele me müüme pakiautomaatide tehnoloogilist lahendust, ehitame pakiautomaatide võrke ning konsulteerime pakiautomaatide tehnoloogial põhinevate teenuste käivitamist.

Eesti ihaldusväärseim tööandja 2020 Eesti ihaldusväärseim tööandja 2019

Vaata rohkem