Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #697721

Tarkvaraarendaja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Tarkvaraarendus erinevatele protsessoritele (Arm, Atmel, Espressif, TI jm.)

  • Tarkvaraarendus erinevates raamistikes (ESP-IDF, FreeRTOS, QNX, Linux jm.)

  • Tarkvara prototüüpimine

  • Riistvara arendamine, prototüüpimine

  • Testsüsteemide ja -seadmete implementeerimine

Ootused kandidaadile

  • Head teadmised C/C++

  • Meeldib kirjutada kvaliteetset koodi ja luua uusi töötavaid lahendusi

  • Meeldib õppida ja areneda

  • Oskad planeerida oma aega, seada eesmärke ning neid täita

  • Hea suuline ja kirjalik eesti ja inglise keele oskus

  • Varasem töökogemus C/C++ arendajana

  • Veel vähemalt ühe programmeerimiskeele oskus

  • Arusaamine füüsikast, elektroonikast, embedded süsteemidest

  • Oskad töötada nii iseseisvalt kui ka meeskonnas

  • Põnevad projektid, kus tuleb kaasa mõelda ja tiimis ühiselt lahendusi leida

  • Korralikud arendusvahendid

  • Toetav meeskond ja ühisüritused

  • Oskustele ja kogemustele vääriline töötasu, mis pole kivisse raiutud

  • Paindlik tööaeg ja -graafik

  • Tasuta lõunad

Lisainfo

Tahad proovida? Saada oma CV ja tule vestlusele.
Küsimuste korral helista +372 5395 2796 (Mihkel).

Tööpakkumise number
#697721