Värsked tööpakkumised

Tarkvaraarendaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 193285

Tööpakkumise number

193285

Töö kirjeldus

Sinu ülesandeks saab Fortumo platvormi edasiarendamine: projekteerimine ja programmeerimine, tehnilise dokumentatsiooni kirjutamine ning testimine.
Hakkad looma süsteemile uut funktsionaalsust ning teenustüüpe, mida kasutavad kümned tuhanded inimesed ja ettevõtted nii Euroopas kui Aasias.

Nõudmised kandidaadile

- Kogemus Ruby on Railsi või PHP-ga
- Kogemus SQL-i või PostgreSQL-ga
- Valmidus õppida ja täiendada oma oskusi Rubi on Railsi vallas
- Valmidus töötada kiiresti arenevas ja muutuvas keskkonnas

Tuleb kasuks:
- Eelnev kogemus Unix/Linux keskkonnaga
- Eelnev kogemus mobiiliteenuste ja -rakendustega
- Huvi veebipõhiste teenuste (Web 2.0) vastu
- Suurepärane inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas
- Kui oled töötanud ettevõttes, kus kasutatakse väledat tarkvaraarendust (agile software development)

Ettevõte pakub

- Võimalust töötada paindliku töögraafiku alusel
- Häid enesearendamisvõimalusi
- Võimalust töötada rahvusvahelises ja sõbralikus meeskonnas Tartu kesklinnas

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
6. aprill 2010
Kuulutus sisestati:
23. märts 2010

Fortumo OÜ tegeleb kiirelt areneva mirkomakseid ja SMS-põhiseid teenuseid pakkuva platvormi Fortumo.com arendamise ja turundusega. Kahe aasta
jooksul on ettevõte laienenud 34 riiki nii Euroopas, Aasias kui Põhja Ameerikas ning uusi turge lisandub pidevalt. 2009. aastal valiti Fortumo Mobile Monday
poolt 20 potentsiaalikama mobiilialase startupi hulka maailmas ning TechCrunchi poolt 100 huvitavama ettevõtte sekka Euroopas.