Värsked tööpakkumised

Tarkvaraarendaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 186196

Tööpakkumise number

186196

Töö kirjeldus

Sinu ülesandeks saab Fortumo platvormi edasiarendamine: projekteerimine ja programmeerimine, tehnilise dokumentatsiooni kirjutamine ning testimine. Hakkad looma süsteemile uut funktsionaalsust ning teenustüüpe, mida kasutavad kümned tuhanded inimesed ja ettevõtted nii Euroopas kui Aasias.

Nõudmised kandidaadile

• Kogemus Ruby on Railsi või PHP-ga
• Kogemus SQL-i või PostgreSQL-ga
• Valmidus õppida ja täiendada oma oskusi Rubi on Railsi vallas
• Valmidus töötada kiiresti arenevas ja muutuvas keskkonnas

Kasuks tuleb:
• Eelnev kogemus Unix/Linux keskkonnaga
• Huvi veebipõhiste teenuste (Web 2.0) vastu
• Suurepärane inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas

Ettevõte pakub

• Võimalust töötada paindliku töögraafiku alusel
• Häid enesearendamisvõimalusi
• Võimalust töötada rahvusvahelises ja sõbralikus meeskonnas Tartu kesklinnas

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
8. november 2009
Kuulutus sisestati:
26. oktoober 2009

Fortumo OÜ tegeleb kiirelt areneva mirkomakseid ja SMS-põhiseid teenuseid pakkuva platvormi Fortumo.com arendamise ja turundusega. Kahe aasta jooksul on ettevõte laienenud 28 riiki nii Euroopas kui Aasias ning uusi turge lisandub pidevalt. 2009. aastal valiti Fortumo Mobile Monday poolt 20 potentsiaalikama mobiilialase startupi hulka maailmas ning TechCrunchi poolt 100 huvitavama ettevõtte sekka Euroopas.