TARKVARAARENDAJA
Tööpakkumise number #716416

9
Astro Baltics OÜ
Tartu, Tartumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

  • Tarkvara arendamine pilve- ja veebirakenduste suunal

  • Uute ärisuunaliste tarkvaralahenduste arendamine

  • Ärisuunaliste tarkvaralahenduste väljatöötamine

  • Back-end loogika ja API ehitus

  • Vajadusel kolleegide juhendamine

Ootused kandidaadile

  • Sul on vähemalt 4- aastane töökogemus arendajana

  • Valdad hästi Javascript (React, NestJS, Node.js)

  • Programmeerimiskeeli

  • Tahad aktiivselt kaasa mõelda arendusprotsesside loomisel

  • Sul on oskus juhendada teisi meeskonnaliikmeid

  • Oled tulemuslik nii iseseisvalt kui ka meeskonnas töötades

  • Oled kokku puutunud Postgre SQL andmebaaside, JSON-i ja GIT-iga

Ettevõte pakub

SIND OOTAVAD

  • Vahva ja professionaalne meeskond
  • Projektid erinevates valdkondades
  • Võimalus areneda ettevõtte siseselt
  • Paindlikkus töö ajas ja kohas
  • Konkurentsivõimeline töötasu
  • Meeleolukad koosviibimised
  • Töökoht Tartu kesklinnas
  • Koogid igal võimalusel
  • Väljaõpe

Kandideeri läbi CV Keskuse. Küsi lisainfot telefoni 53073011 teel – CV Keskuse värbamiskonsultant Maili Luik.

Tööpakkumise number
#716416

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
9. august 2021
Kuulutus sisestati:
14. juuli 2021
TARKVARAARENDAJA TARKVARAARENDAJA

CV Keskuse klient Astro Baltics on kõrge IT-kompetentsiga ja 23-aastase kogemustepagasiga eestimaine ettevõte, kelle eesmärgiks on pakkuda keskmisest keerukamaid ja nutikamaid IT-lahendusi. Vaata lähemalt: www.astrobaltics.eu

Vaata rohkem