Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #520661

Tarkvaraarendaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 26. veebruar 2018
Kuulutus aegub:12. märts 2018

Töö kirjeldus

  • ehitus- ja põllumajandusmasinate hooldus ja remont Tallinnas ja Harjumaal.

Ootused kandidaadile

  • keskharidus, soovitavalt tehniline eriharidus
  • eelnev töökogemus antud valdkonnas
  • tehniline taip
  • teadmised ja oskused mehaanikast, elektrist ja hüdraulikast
  • eesti keele oskus, soovitavalt vene ja inglise keele oskus
  • arvuti kasutamise oskus
  • suhtlemis- ja teenindusvalmidus
  • B-kategooria juhiload

Ettevõte pakub

  • tööd toetavas, professionaalses meeskonnas
  • häid töötingimusi ja töövahendeid
  • täiendkoolitusi
  • motiveerivat töötasu ja toredaid ühisüritusi

Lisainfo

Töökoht asub Tallinnas, Peterburi tee 44 asuvas Stokkeri tööriistakeskuses

Tööpakkumise number
#520661

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. märts 2018
Kuulutus sisestati:
26. veebruar 2018

Stokkeri meistrite meeskonda kuuluvad oma valdkondade parimad asjatundjad, kes on aidanud kasvada Stokkeril Baltikumi juhtivaks professionaalsete tööriistade ja masinate müügi- ning teenindusettevõtteks. Meie töötajate pühendumine ja professionaalsus aitavad meie klientidel olla edukad.
Stokker pakub tööandjana inspireerivat ja arendavat keskkonda ning meeskonda, kus sul on suurepärane võimalus teostada ennast tööalaselt ja kasvada isiksusena.

Vaata rohkem