Värsked tööpakkumised

Tarkvaraarendaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 213135

Tööpakkumise number

213135

Töö kirjeldus

Veebipõhise tarkvara raamistiku programmeerimine ja analüüsi protsessis osalemine.

Nõudmised kandidaadile

Oled sobiv kandidaat kui:

• valdad väga heal tasemel eesti keelt nii kõnes kui kirjas ning saad hakkama inglise kirjakeelega;

• valdad väga heal tasemel PHP5 objektorienteeritud programmeerimist;

• omad varasemat töökogemust mõne PHP frameworkiga (CakePHP, Yii, Zend, CodeIgniter, Qcodo vms);

• tunned hästi mõisteid MVC, ORM ja ActiveRecord ning oled nende põhimõtteid varasemalt kasutanud;

• valdad heal tasemel SQL keelt.

Pakume töövõtulepingu alusel projektipõhist tööd paindlike tingimustega, tööd on võimalik suures osas teha ka kaugelt (nt kodust) või siis meie kontoris Tallinna kesklinnas (Ahtri 12 - WTCT maja).

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata CV koos kaaskirjaga, kus on kirjeldatud varasemalt tehtud töid.

Täiendavad küsimused palume saata e-mailile
info [at] eraama.ee

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, lepinguline, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
24. detsember 2010
Kuulutus sisestati:
25. november 2010

eRaama Äritarkvara on Amello Raamatupidamisteenused sidusettevõte, mis on spetsialiseerunud äriprotsessidel baseeruvate tarkvaralahenduste arendamisele.