Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #667405

Tarkvaraarendaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 10. september 2020
Kuulutus aegub: 9. oktoober 2020

Töö kirjeldus

  • Sinu peamisteks ülesanneteks ja vastutuseks saavad olema Java-põhiste rakenduste back-end arendused Cleveroni tarkvara platvormil (S1+S2).

  • Sa puutud kokku erinevate süsteemide liidestamisega.

  • Kogu tiim töötab oluliste funktsioonide realiseerimisel agiilselt.

  • Sa oled vajadusel toeks ja juhendad tarkvaraarendajaid oma teadmiste ja oskustega.

Ootused kandidaadile

  • Sul on vähemalt neli aastat kogemust Java arendajana.

  • Sa oled varem kokku puutunud Spring boot ja Hibernate raamistikega ning oskad kasutada PostgreSQL-i..

  • Sa oled varem kokku puutunud tarkvara disainimise ja arhitektuuri väljatöötamisega.

  • Sa oskad kasutada lähtekoodi repositooriume (Bitbucket, GIT).

  • Kasuks tuleb Jenkinsi ja Puppeti kogemus.

  • Sul on analüütiline ja loovtehniline mõtlemine.

  • Sa oled oma töös iseseisev – suudad tuvastada probleeme, luua vastavad lahendused ning need ka oskuslikult ellu viia.

  • Sa oled meeskonnamängija ning muutustele avatud.

  • Sulle meeldib ennast arendada ja panustada sõbraliku töökeskkonna loomisesse!

Töö asukohaks on Tallinn või Viljandi, vastavalt kandidaadi eelistusele.

Cleveron pakub vajadusel transporti Tartu-Viljandi-Tartu suunal.

Tööpakkumise number
#667405

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
9. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
10. september 2020

CLEVERON AS (endise nimega SmartPOST) on üks maailma juhtivatest pakiautomaatide tehnoloogia arendajatest ja võrgustike ehitajatest. Cleveron AS on arendanud, tootnud ja käivitanud Eestis tegutseva SmartPOST tehnoloogia ja teenuse. Meie klientideks on välismaised logistika- ja postiettevõtted, kellele me müüme pakiautomaatide tehnoloogilist lahendust, ehitame pakiautomaatide võrke ning konsulteerime pakiautomaatide tehnoloogial põhinevate teenuste käivitamist.

Eesti ihaldusväärseim tööandja 2019

Vaata rohkem