Värsked tööpakkumised

Tarkvaraarendaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 212530

Tööpakkumise number

212530

Töö kirjeldus

Seniks saab Sinu igapäevatööks olema programmeerimine .NET platvormil C# keeles, kasutades SQL andmebaasi.
Meile sobiv kandidaat peab sügavuti teadma, mis peitub terminite - C#, ASP.NET, AJAX, LINQ, MS SQL, DHTML/XML ja JavaScript taga ning oskama neid oma töös rakendada.

Nõudmised kandidaadile

Edukal kandidaadil on ette näidata :

- paber IT alase hariduse kohta
- mitmeaastane töökogemuse pagas antud teemal
- mõni teostatud .NET projekt
- hea eesti ja inglise keele oskus

Meie meeskonda sulandud hästi, kui :

- oled hea suhtleja ja hindad meeskonnatööd
- ei karda ülesse näidata initsiatiivi
- oskad keskenduda tulemustele

Kasuks tuleb :

- soov õppida ja areneda
- soome keele oskus
- varasem kokkupuude meditsiiniliste lahendustega

- võimalust osaleda innovatiivsete lahenduste väljatöötamisel
- huvitavat tööd ja hea töö eest korralikku tasu
- kaasaegseid töövahendeid ja enesetäiendamise võimalusi

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. detsember 2010
Kuulutus sisestati:
18. november 2010

Best and Innovative Technology for Life !

BaIT Partner alustas oma tegevust 7 aastat tagasi andmeturbe- ja spetsiaaltoodete maaletoomisega ning nende integreerimisega IT süsteemidesse. See kõik sai aluseks BaIT erilahenduste väljatöötamisele ja elluviimisele, mis on firma üks peamine tegevusvaldkond käesoleval hetkel. Kui tahad teada enamat meie projektidest, külasta veebilehte www.bait.ee

Otsime inimest, kelle kireks on .NET !
Broneeri koht meie meeskonda, et aastal 2015 olla koos meiega 21° 8′ 0″ S, 175° 12′ 0″ W