Värsked tööpakkumised

TARKVARAARENDAJA (JAVA) Tallinnasse

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 424062

Tööpakkumise number

424062

Töö kirjeldus

JEE rakenduste programmeerimine

Nõudmised kandidaadile

  • 1+ aasta JAVA veebipõhiste kasutajaliideste arenduse kogemust (JEE, JDBC, Javascript, AJAX, XHTML, CSS)
  • Teadmised relatsioonilisest andmebaasist (Oracle, MS SQL)
  • IT alane kõrgharidus või selle omandamine
  • Õppimisvõime, tugev loogika ja analüüsivõime
  • Suhtlemis- ja koostööoskus
Nõutud keeled eesti

Kasuks tuleb
  • Arendusvahendi Eclipse kasutamise kogemus
  • Spring, Tapestry, Hibernate ja JSF tehnoloogiate tundmine
  • Tarkvara projekteerimise kogemus
  • Versioonihaldussüsteemi GIT tundmine
  • UML oskus
  • Kiire õppimisvõime

Ettevõte pakub

  • Huvitavaid ja vaheldusrikkaid projekte
  • Väljakutseid pakkuvat tööd
  • Kompetentseid kolleege
  • Koolitus-, arenemis- ja karjäärivõimalusi
  • kaasaegset töökeskkonda, sõbralikku kollektiivi ja meeskonnatöö võimalust
  • Paindlikku tööaega
  • Konkurentsivõimelist tasu
  • Stabiilset töökohta

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
17. juuni 2016
Kuulutus sisestati:
19. mai 2016

Medisoft on vabariigi suurim meditsiini- ja sotsiaalkindlustustarkvara tootev firma. Omame 20 aastast kogemust suurte infosüsteemide ning registrite projekteerimise ja realiseerimise osas, milledele pakume ka tuge, hooldust ja koolitust. Meie eelis teiste tarkvara arendusfirmade ees on valdkonna tundmine ja suur praktiline kogemus hästi töötavate mahukate missioonikriitiliste infosüsteemide arendamisel. Lisaks haiglatele, raviasutustele ja perearstidele, kasutavad meie infosüsteeme ka mitmed ministeeriumid, riigiametid, E-tervise Sihtasutus jt. Sobivale kandidaadile pakume tööd sõbralikus kontoris Tallinnas, samuti on võimalus töötada kodus, mujal Eestis. Töökeeleks on eesti keel, kuid kasuks tuleb ka inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas.