Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #301690

Tarkvara projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime projektijuhti, kes võtaks vastutuse süsteemi arendamise eest ning kelle juhtimisel saaks valmis parim küsitlus-tarkvara, mida müüa nii Eesti kui
välismaa turul.

Tööülesanded:

- Projektijuhtimine
- Arendusvajaduste väljaselgitamine ja dokumenteerimine
- Esinevate vigade väljaselgitamine ja dokumenteerimine (keskkonna testimine)
- Arenduse planeerimine
- Suhtlemine arendajatega ning arenduste vastuvõtmine ja kontrollimine
- Kasutusjuhendite ja veebi sisutekstide loomine
- Klientide probleemide lahendamine

Ootused kandidaadile

Äri- või IT-alane kõrgharidus või selle omandamine
HTML'i ja PHP programeerimiskeele oskus algtasemel
Hea inglise keele oskus
Hea suhtlusoskus

Ettevõte pakub

Põnevat ja väljakutsete rohket tööd
Võimalust osaleda maailmatasemel tarkvara arendamisel
Võimalust töötada osalise tööaja ja paindliku graafikuga

Tööpakkumise number
#301690

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline või praktika, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
13. aprill 2013
Kuulutus sisestati:
14. märts 2013

Ankeet.ee on veebipõhine keskkond küsitluste ja uuringute läbiviimiseks. Hetkel on tarkvara test-versioon kõigile tasuta kasutatav, kuid seal esineb vigu ja on vaja täiendada funktsionaalsust.

Vaata rohkem