Värsked tööpakkumised

TARKVARA ANALÜÜTIK-TESTIJA Tartusse

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 458251

Tööpakkumise number

458251

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda analüütik-testijat, kelle peamisteks tööülesanneteks on
- äriprotsesside modelleerimine
- süsteeminõuete analüüsimine ja kaardistamine
- funktsionaalsuse dokumenteerimine kasutuslugudena
- lähteülesannete koostamine ja dokumenteerimine
- spetsiaaltarkvara funktsionaalsuse ja kasutajamugavuse vastavuse testimine lähteülesandele
- tarkvara dokumentatsiooni väljatöötamine

Nõudmised kandidaadile

- IT alane kõrgharidus
- 3+ aasta töökogemus IT valdkonna analüütikuna
- hea analüütlise ja süsteemse mõtlemise võime
- arenemisvõime
- iseseisvalt töötamise võime
- hea suhtlemisoskus, hea suuline ja kirjalik eneseväljendusoskus
- täpsus, korrektsus ja kohusetundlikkus
- vastutustunne, meekonnatöö valmidus
- heal tasemel eesti keele valdamine

Ettevõte pakub

• Huvitavaid ja vaheldusrikkaid projekte
• Väljakutseid pakkuvat tööd
• Kompetentseid kolleege
• Koolitus-, arenemis- ja karjäärivõimalusi
• Kaasaegset töökeskkonda, sõbralikku kollektiivi ja meeskonnatöö võimalust
• Paindlikku tööaega
• Konkurentsivõimelist tasu
• Stabiilset töökohta

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. märts 2017
Kuulutus sisestati:
6. veebruar 2017

Medisoft on vabariigi suurim meditsiini- ja sotsiaalkindlustustarkvara tootev firma. Omame 20 aastast kogemust suurte infosüsteemide ning registrite projekteerimise ja realiseerimise osas, milledele pakume ka tuge, hooldust ja koolitust. Meie eelis teiste tarkvara arendusfirmade ees on valdkonna tundmine ja suur praktiline kogemus hästi töötavate mahukate missioonikriitiliste infosüsteemide arendamisel. Lisaks haiglatele, raviasutustele ja perearstidele, kasutavad meie infosüsteeme ka mitmed ministeeriumid, riigiametid, E-tervise Sihtasutus jt. Sobivale kandidaadile pakume tööd sõbralikus kontoris Tallinnas või Tartus. Töökeeleks on eesti keel, kuid kasuks tuleb ka inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas.