Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #631463

Taristu projekteerija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tegeled igapäevaselt taristuobjektide projekteerimise ja parimate tehniliste lahenduste leidmisega. Sind motiveerib keerukate ülesannete lahendamine koos Eesti parimate raudteeinseneridega nagu ka osalemine kiirelt areneva ja keskkonnasõbraliku transpordiviisi edendamisel. Tunned ennast mugavalt projekteerimistarkvara kasutamisel ning oled valmis omandama järjest uusi teadmisi. Oled huvitatud ning vajadusel valmis täitma ka projekteerimise projektijuhi ülesandeid.

Nõudmised kandidaadile

Sul on ehitusalane kõrgharidus või oled peagi õpinguid lõpetamas ning soovid ennast teostada Eesti juhtivas taristuehituse ettevõttes. Meie kontorid asuvad nii Tallinnas kui ka Türil.

Ettevõte pakub

Vastutusrikast tööd koos professionaalsete kolleegidega.
Võimaldame koolitusi ja ettevõttesiseseid arenguvõimalusi.
Lisaks on meil korralik toetuste- ja motivatsioonisüsteem.

Tööpakkumise number
#631463

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. jaanuar 2020
Kuulutus sisestati:
11. detsember 2019

OÜ GoTrack on 2005. aastal asutatud taristuehitusettevõte. Tegeleme raudtee ehituse, remondi ja hooldusega, samuti liiklusjuhtimissüsteemide- ja masinaehitusega. Pakume oma teenuseid nii Eestis kui ka Soomes. GoTrackist on tänaseks saanud üks Eesti suurimaid raudtee-ehitusettevõtteid.

Vaata rohkem