Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #785474

Tapa meditsiinikeskuse õde (TV)

CVKeskus.ee klient
Tapa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Õendusabi osutamine nii iseseisvalt kui koos arstiga
- Patsientide nõustamine tervishoidu puudutavates küsimustes
- Sõjameditsiinialase väljaõppe toetamine

Ootused kandidaadile

- Tervishoiualane kõrgharidus(õde)
- Kasuks tuleb õe erialakoolitus tervise-, intensiiv- või kliinilises õenduses ja registreeritud erakorralise meditsiini õenduse eriala
- Väga hea eesti keel
- Hea vene keel
- Teenistuskohustuseks vajaliku kontoritarkvara valdamine (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)
- Valmisolek taustakontrolliks Kaitseväe korralduse seaduse § 41³–41¹º alusel
- Soovituslik sõjaväelise väljaõppe I tase(nooremveebel)
- ÜFTI-i sooritamine vastavalt KVJ sätestatud normatiividele

- Võimalust töötada väljaspool Kaitseväge erialase pädevuse säilitamise ja arendamise eesmärgil
- Stabiilset ja kindlat sissetulekut
- Tööalaseid koolitusi ja koolituskulude hüvitamist
- Tasuta transporti (Rakvere, Tallinn)
- Häid sportimisvõimalusi

Tööpakkumise number
#785474

Info

Asukoht:
Tapa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 1750 - 1900 €/kuus
Kuulutus aegub:
11. juuni 2022
Kuulutus sisestati:
17. mai 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem