Värsked tööpakkumised

Tänavakividepaigaldajad

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 424076

Tööpakkumise number

424076

Töö kirjeldus

Pakume tööd Soomes Helsingi piirkonnas tänavakivipaigaldajatele.

Nõudmised kandidaadile

- erialast töökogemust vähemalt 1 aasta;
- Põhjamaades kehtivat tööturvalisusekaarti;
- soome keele oskus suhtlustasandil;
- kandidaat peab olema EU kodanik.

Töötasu vastavalt Soome ametiala kollektiivlepingule ja vajadusel majutust.

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. juuni 2016
Kuulutus sisestati:
19. mai 2016

Aalto Henkilöstöpalvelut on Soome üks suuremaid personaliteenuseid pakkuv ettevõte. Meie personaliteenused hõlmavad tööjõu renti, vahendamist - ning otsevärbamist ehituse, -tööstuse - ja logistika valdkonnas. Avasime oma esinduse - Aalto Eesti OÜ- nüüd ka Tallinnas.