Tänavakivi paigaldaja
Tööpakkumise number #597420

1
JÜRI TEED OÜ
Harjumaa

Töö kirjeldus

Seoses töömahtude suurenemisega otsime oma meeskonda täiendust tänavakivide paigaldaja ametikohale. Sinu peamiseks ülesandeks on tänava-, ääre-, muna-, ja graniitkivide paigaldus ning liiv-ja killustikaluste ehitus teedeehitusobjektidel, haljastus-, ja heakorratööd.

Ootused kandidaadile

- kasuks tuleb varasem kogemus teede ehitusvaldkonnas
- valmisolek füüsiliseks tööks
- kohusetundlikkus, ausus
- oskus töötada meeskonnas ühise eesmärgi nimel
- valmisolek tööks vajadusel ka nädalavahetusel

- B kategooria juhiload

Ettevõte pakub

- kindlat tööd ja palka
- tööks vajalikke vahendeid
- sõbralikku kollektiivi
- vastavalt Sinu soovile, panusele ja võimetele isiklikke arenemisvõimalusi
- lisahüvesid

Tööpakkumise number
#597420