2023-08-23 14:48:55

TAMRO EESTI OÜ

http://www.tamrobaltics.com

Tööpakkuja tutvustus

Tamro Baltics on Baltimaade suurim ravimite hulgi- ja jaemüügiettevõte. Meil on Balti riikides ligi 1200 töötajat. Koos frantsiisidega kannab BENU nime ligi 500 apteeki Eestis, Lätis ja Leedus.

Me aitame inimestel olla tervemad ja elada paremat elu. Meie missioon on pakkuda pidevalt ja kvaliteetselt ravimeid, tervisetooteid ja teenuseid, et inimesed saaksid elada täisväärtuslikumat elu.

Tamro on tegutsenud Eesti ravimiturul 30 aastat. Teenindame Eestimaa haiglaid ja apteeke, samuti teisi tervishoiuasutusi 8000 m² üldpinnaga kaasaegsest logistikakeskusest Tallinna piirilt Laagrist, kus asub ka meie kontor. Tamro Eestis töötab ligikaudu 190 inimest.

Meie visioon on olla Baltikumi parim integreeritud tervishoiuteenuste osutaja. Meie ambitsioon on kasvatada oma äri ja saada vaieldamatuks turuliidriks. Kasutades kogu Balti organisatsiooni parimaid ideid ja ressursse, pakume igale kliendile ja partnerile sobivaimaid tooteid ning teenuseid. Meie tugevuseks on usaldusväärsus ja keskendumine kvaliteedile. Oleme uuendusmeelsed ning uudishimulikud ümbritseva ja tuleviku suhtes.

Tamro Baltics kuulub PHOENIX gruppi, kes tegeleb ravimite turustamisega 29-s Euroopa riigis.

TAMRO EESTI OÜ tööpakkumised