Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #312383

Talatehase juht

CVKeskus.ee klient
Järvamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

talatehase efektiivne juhtimine ja arendamine
tootmiseesmärkide tagamine
korporatiivsete tegevusplaanide ja -strateegiate elluviimine

Ootused kandidaadile

tugev tootmistöö taust, kasuks tuleb müügitöö oskus
kõrgem haridus, soovituslikult puidu- või juhtimisvaldkonnas
hea inglise keele oskus
keskmisest parem arvuti kasutamise oskus (Office)
iseseisva töö oskus, tulemustele orienteeritus
avatus ja oskus arendada suhteid kaastöötajate ja klientidega

Ettevõte pakub

olulist töökohta globaalses ettevõttes
väärilist töötasu
ametiautot ja teisi tööks vajalikke seadmeid

Lisainfo

Talatehase juht kuulub Imavere Saeveski juhtkonda ja allub Imavere Saeveski juhile.Tehase toodang realiseeritakse Jaapanis. Talatehase juhile allub 59 töötajat. Töökoht asub Imaveres. Kandideerimiseks palun saata elulookirjeldus, motivatsioonikiri ja palgasoov postiaadressile: Katrin Koovit, Stora Enso Eesti AS Imavere Saeveski, Kadastiku tee 1, Imavere, Järvamaa 72 401 või meiliaadressile: katrin.koovit"at"storaenso.com Konkurss lõpeb 08.08.2013

Tööpakkumise number
#312383

Asukoht:
Järvamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. juuli 2013
Kuulutus sisestati:
28. juuni 2013

CVKeskus.ee klient

Stora Enso Eesti AS, Imavere Saeveski
Stora Enso on ülemaailmne metsatööstuses tegutsev ettevõte, mis toodab paberit, pakendeid ja puidutooteid. Stora Enso Eesti AS on kontserni puiduvarumis- ning tootmisüksusi koondav ettevõte Eestis, mis annab ettevõtte kahes tootmis- ja varumisorganisatsioonis tööd rohkem kui viiesajale inimesele. Imavere Saeveski on firma suurim üksus, mis koondab enda alla saeveski, komponendi-, tala- ja pelletitehase, ning kus töötab 327 inimest.

Vaata rohkem