Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #536112

Taksojuhid Soome, pealinna piirkonda (Helsingi, Espoo, Vantaa ja nende lähialad)

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Soome ettevõte Taksi Solutions (https://taksisolutions.fi) võtab tööle eelneva autojuhtimise kogemusega, soome keele oskusega ja positiivse kliendisuhtlusoskusega inimesi.

Ettevõte võtab tööle töötajaid nii täis- kui osalise tööajaga.
Ettevõttel on kasutuses infosüteem, kus juht saab ise endale registreeida tööajad.
Kui aga töötaja soovib täisööajaga tööd, siis ka seda on võimalik töölepingus fikseerida.
Taksojuhil peaks olema valmidus teha tööd nii hommikul, õhtul, öösel kui ka nädalalõppudel.

Ootused kandidaadile

* Auto juhtimise kogemus vähemalt 2 aastat
* Soome keele oskus suhtlustasandil
* Eelnevate rikkumiste puudumine!
* Taksojuhiks kandideerija peab omama positiivset kliendisuhtlusoskust

Ettevõte pakub

* Pikaaegset töölepingulist suhet Soome ettevõttes;
* Taksojuhi koolitusel osalemise võimalust
* Palka sõltuvalt sellest, kas on eelnevat taksijohtimise kogemust. Palk on 35-38% päeva kassast, pühapäeviti10 EUR/h x 2.

Tööpakkumise number
#536112

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
19. juuni 2018
Kuulutus sisestati:
21. mai 2018

Tööjõu rent ja - vahendusteenus, ettevõttel pikaaegsed kogemused pesronalitöö valdkonnas nii Eesti kui Soome tööturul.
Kõikide valdkonna direktiivide ja seaduste igakülgne täitmine ja järgimine.
Ettevõttel Rimera Recruitment OÜ on kõik vajalikud registreeringud nii Eestis kui Soomes (Y-tunnus, tööandjaregister, ennakkoperintäregister).

Vaata rohkem