Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #439973

Täishaakega veoautojuht Soomes

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Turba vedu rabast peamiselt tehasesse ja sadamasse

Ootused kandidaadile

CE kategooria luba
Kogemus töötamisel tõstuki ja täishaakega veoautol
Soome keele / inglise keele oskus suhtlustasandil

Majutust, sõidukulude kompenseerimist, 8,5 eur netotasu tunnis

Lisainfo

CV-s välja tuua töökirjeldusele ja nõudmistele vastavad töökogemused Töövestlus ja töölepingu sõlmimine Tartus

Tööpakkumise number
#439973

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
8. oktoober 2016
Kuulutus sisestati:
9. september 2016

CVKeskus.ee klient

Ettevõte on asutatud 2005. aastal
Peamine tegevusala renditööjõu vahendus.

Vaata rohkem