Värsked tööpakkumised

Taimetervise osakonna PEASPETSIALIST

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 240594

Tööpakkumise number

240594

Töö kirjeldus

• ohtlike taimekahjustajate seire planeerimine ja korraldamine ning tulemuste analüüsimine
• ohtlike taimekahjustajate alase informatsiooni kogumine ning materjalide ettevalmistamine ameti teenistujatele ja klientidele
• järelevalve teostamine ohtlike taimekahjustajate ning nende peremeestaimede Eestisse toimetamise ning nende teadustöös kasutamise nõuete täitmise üle

Nõudmised kandidaadile

• kõrgharidus aianduse, agronoomia või bioloogia alal
• heal tasemel inglise keele valdamine ning arvutikasutamise oskus
• hea analüüsi- ja üldistusvõime ning tulemustele orienteeritus
• vastutustundlik suhtumine töösse, algatusvõime ning hea suhtlusoskus ja koostöövõime

Kasuks tuleb töökogemus ametikoha tegevusvaldkonnas ning head soovitused endistelt tööandjatelt.

Omalt poolt pakume nüüdisaegseid töötingimusi, erialast täiendkoolitust ja avaliku teenistuse seadusest tulenevaid soodustusi.

Lisainfo

Töökoht asub Sakus.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, ametnik
Kuulutus aegub:
16. oktoober 2011
Kuulutus sisestati:
27. september 2011

Põllumajandusamet on Põllumajandusministeeriumi valitsemisalas tegutsev valitsusasutus, kellel on juhtimisfunktsioon ning kes teeb riiklikku järelevalvet ja kohaldab riiklikku sundi maaparanduse, taimekaitse, taimetervise, sordikaitse, seemne ja taimse paljundusmaterjali, mahepõllumajanduse, geneetiliselt muundatud põllukultuuri käitlemise, väetiste ning aiandustoodete valdkonnas seaduses ettenähtud alustel ja ulatuses.