Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #637277

Taimekasvatuse spetsialist

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd taimekasvatuse spetsialistile Järvselja taimeaias, kelle peamised tööülesanded on:
- ilupuude ja metsataimede kasvatamine ja kvaliteedi tagamine;
- tootmistegevuse planeerimine ja juhtimine;
- tootmisvahendite hankimine;
- tööaja, tootmiskulude ja toodangu arvestus.

Ootused kandidaadile

- eelnev töökogemus puukoolis (soovitavalt tööjuhina);
- taimekasvatusalane haridus;
- kaasaegsed teadmised taimekasvatusest;
- arvuti kasutamise oskus;
- hea suhtlemis- ja meeskonnatöö oskus;
- vastutus ja algatusvõime;
- hea eesti keele oskus;
- inglise keele oskus vähemalt suhtlustasandil;
- valmisolek hooajaliseks tööks ja vajadusel töötamiseks laupäeviti;
- B- kategooria juhiload.

Kasuks tuleb:
- vene keele oskus

Ettevõte pakub

- täiendõppe koolitusi;
- arenguvõimalust stabiilselt tegutsevas ettevõttes;
- ettevõtte siseseid soodustusi;
- kokkuleppel elamispinda või sõidukompensatsiooni.

Lisainfo

Küsimuste korral pöörduda: tanel.piir(at)jarvselja.ee
+37253094222 Tanel

Tööpakkumise number
#637277

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. veebruar 2020
Kuulutus sisestati:
27. jaanuar 2020

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem