Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #795709

Tagastustoodete vormistaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd edukas, kiiresti arenevas, autovaruosade netimüügiga tegeleva ettevõttes.

Ettevõte asub Tondi piirkonnas, Tallinna Ehituskooli läheduses.

E-R töö 8.30-17.00

Peamiseks tööülesandeks:

Kauba tagastusega seotud suhtlemine kirja teel. Defektide ära tundmine.

Ei toimu suhtlust klientidega.

Ootused kandidaadile

  • inglise keele oskus

  • elementaarne arvutioskus

Ettevõte pakub

  • toetavat kollektiivi

  • väljaõpet

  • stabiilset tööd

  • kuutasu ca 1000 neto

Tööpakkumise number
#795709