Värsked tööpakkumised

Tabasalu Pihlakodu juht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 590452

Tööpakkumise number

590452

Firma nimi peidetud Tabasalu Pihlakodu juht

Töö kirjeldus

Otsime juhti, kes arendab ja motiveerib pea 100 inimesest koosnevat meeskonda, mis kannab igapäevaselt hoolt ligi paarisaja Eesti inimese eest.

Nõudmised kandidaadile

Oled empaatiline, lojaalne, otsustusvõimeline, tasakaalukas, hea pingetaluvusega, täpne, kohusetundlik ja tulemustele orienteeritud. Tunned seadusandlust ja oskad inimesi juhtida. Omad kõrgharidust ja kaasaegseid valdkonna- teadmisi. Tule ja teeme Tabasalu Pihlakodust Eesti parima hoolekandeasutuse!

Ettevõte pakub

• kaasaegset töökeskkonda ja toetavaid kolleege;
• põnevat ja vastutusrikast tööd;
• võimalust töötada arenevas ettevõttes;
• püsivat töökohta;

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. aprill 2019
Kuulutus sisestati:
10. aprill 2019

Viru Haigla AS on endise AS Tapa Haigla õigusjärglane. Viru Haigla AS osutab tervishoiuteenuseid Tapal ning hoolekandeteenuseid Harjumaal, Lääne-Virumaa ning Ida-Virumaal.
Tapal asub ambulatoorne ja statsionaarne tervishoiuteenuseid pakkuv üksus ning eakate kodu. Erihoolekandeteenust pakume Kohtla-Järvel.
Viru Haigla AS koosseisu kuulub ka AS Karell Kiirabi, kes osutab tervishoiuteenust eluohtliku haigestumise, vigastuse või mürgistuse korral. AS Karell Kiirabi teeninduspiirkond on Harjumaa, Lääne- ja Ida-Virumaa.
Viimased paar aastat on olnud Tapalt alguse saanud Viru Haiglale kiire laienemise ja arengu aeg, tuues tervisevaldkonnas Eestis turule uue ja põneva tegija.