Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #750909

Taastusraviarst

CVKeskus.ee klient
Narva, Ida-Virumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • ambulatoorsed vastuvõtud¸ mille tulemusena tekkib raviplaan, mida hakatakse koos patsiendi ja vajalike spetsialistidega ellu viima.

Ootused kandidaadile

  • taastusarsti kvalifikatsioon (registreering Terviseameti registris);

  • eesti ja vene keele oskus;

  • tööks vajalik arvuti kasutamisoskus;

  • hea meeskonnatöö-ja suhtlemisoskus;

  • pingetaluvus ja positiivne ellusuhtumine.

  • erialase arengu võimalusi (koolitusvõimalusi, teenuste arendamine);
  • paindlikke töötamise võimalusi (sh paindlik tööaeg ja osakoormus);
  • lisapuhkust;
  • toetavat kollektiivi.

Tööpakkumise number
#750909