2023-08-23 14:48:55

Sysprint otsib töötajat: Trükkal / Kongsberg CNC operaator

CVKeskus.ee klient
Alates 1800 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Sysprint trükikoda otsib oma ridadesse UV-otsetrüki, plotteri, laiformaadi ja cnc-pingi operaatorit. Trükime Mimaki, Handtopi, Epsoni ja Canoni printeritega. Lõikame ja freesime Kongsberg ESKO cnc-pingiga.

Põhilised tööülesanded on trükkimine, kilelõikus, Kongsberg ESKO digitaalse lõikuslaua taga trükiste lahtilõikamine ja erikujuliste toodete lõikus, failide trükiks ettevalmistamine ja kontrollimine ning järeltöötlus.

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt ootame pingetaluvust, kohusetundlikkust, täpsust, oskust lugeda töökäske ja neid analüüsida. Olulised on ka iseseisev mõtlemine ja initsiatiivivõtmise oskus. Vajalik on heal tasemel arvuti kasutamise oskus.

Tööks vajalikud programmid:

  • Adobe Acrobat
  • PitStop Pro 13
  • Quite Imposing Plus 3.0c
  • Adobe Illustrator
  • Mimaki FineCut
  • Esko ai-Cut
  • i-cut Production Console (v2.6.9)

Eelnev töökogemus trükitööstuses on hädavajalik. Otsime inimest, kes tulevikus oskaks opereerida kõiki masinaid ja vajadusel kolleege asendada.

Ettevõte pakub

Ettevõttena pakume dünaamilist, mitmekülgset ja paindlikku töökeskkonda, toetavat väikest kollektiivi. 

Töötasu vastavalt kvalifikatsioonile, rakendub katseaeg.

Tööaeg 08:30-17:00 E-R