Suveteenindaja
Tööpakkumise number #832821

1
GMP Grupp AS
Haapsalu

Töö kirjeldus

Haapsalu promenaadil asuv Villa Friedheim otsib  kohvik-restorani Von Gernet rõõmsameelset teenindajat. Sul on võimalus anda oma panus kaasaegse ja uuendusliku söögikoha klientide professionaalsele teenindamisele. Kui oled töökas, positiivne, innukas, oled valmis ellu viima uusi ideid, pead lugu professionaalsest ja sõbralikust teenindusest ning sulle meeldib inimestega suhelda, siis saada palun oma CV.

Ootused kandidaadile

  • klientide suurepärane ja oskuslik teenindamine;
  • positiivne suhtumine;
  • meeskonnatöö valmidus;
  • kohusetundlikkus, ausus, korrektsus.

Ettevõte pakub

  • arendavat ja väljakutseid pakkuvat tööd;
  • kaasaegseid töötingimusi, meeldivat töökeskkonda;
  • võimalust omi ideid rakendada;
  • motiveerivat töötasu;
  • majutusvõimalust.

Lisainfo

Töö tegemise aeg mai-september.

Tööpakkumise number
#832821

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

VIP 1
2 näd. tagasi
VAHETUSEVANEM GMP Grupp AS
1
VAHETUSEVANEM GMP Grupp AS • Haapsalu
Haapsalu
5 p. tagasi
ÕMBLEJA Rave Mööbel OÜ
5 p. tagasi
ÕMBLEJA Rave Mööbel OÜ • Haapsalu
Haapsalu
UUS
päev tagasi
SAALITEENINDAJA PIIMAOSAKONDA, HAAPSALU (POSTI 30) MAXIMA Eesti OÜ
UUS
päev tagasi
SAALITEENINDAJA PIIMAOSAKONDA, HAAPSALU (POSTI 30) MAXIMA Eesti OÜ • Haapsalu
Haapsalu
3 näd. tagasi
VÕSALÕIKAJA, METSANDUSE LIHTTÖÖLINE ArvinWood OÜ
1000 - 1500 €/kuus
3 päeva jäänud
VÕSALÕIKAJA, METSANDUSE LIHTTÖÖLINE ArvinWood OÜ • Haapsalu
Haapsalu
3 p. tagasi
KLIENDITEENINDAJA HAAPSALU HUMANAS Humana Sorteerimiskeskus OÜ
900 - 1000 €/kuus
3 p. tagasi
KLIENDITEENINDAJA HAAPSALU HUMANAS Humana Sorteerimiskeskus OÜ • Haapsalu
Haapsalu
Vaatan kõiki