Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #221403

SUVEPRAKTIKANT PANGAKONTORISSE (Kuressaare)

CVKeskus.ee klient
Saaremaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • klientide sõbralik, kiire ja professionaalne teenindamine pangakontoris;
  • klientide nõustamine ja parimate panganduslahenduste pakkumine;
  • pangatoodete ja -teenuste vajadusepõhine tutvustamine ja müük.

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus või selle omandamine;
  • initsiatiivikus ja julgus kliendisuhtluses;
  • klienti väärtustav mõtteviis ja koostöövalmidus;
  • vastutustundlikkus, täpsus ja korrektsus;
  • eesti ja vene keele oskus;
  • valmisolek kiirelt uusi teadmisi omandada ja praktiseerida;
  • kasuks tuleb töökogemus teenindusvaldkonnas.

  • oma ala ekspertide tiimi toetust väljaõppeks ja professionaalsuse saavutamiseks;
  • selgeid sihte ja väärtusi, kuhu klientide vajadusepõhisel nõustamisel püüelda;
  • võimalust saada väärtuslik töökogemus pangast;
  • sõbralikku ja toetavat meeskonda.

Lisainfo

Tööleping: tähtajaline (mai – september)

Soovides meile kevad-suveks tööle tulla, palume Sul hiljemalt 27. märtsil 2011 saata oma CV ning avaldus aadressile cv[at]swedbank.ee märgusõnaga "Suvepraktikant pangakontorisse- Kuressaare" või kandideerida CV Keskuse portaali kaudu lisades avalduse.

Tööpakkumise number
#221403

Asukoht:
Saaremaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline või praktika või hooajatöö ja ajutine töö, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
27. märts 2011
Kuulutus sisestati:
7. märts 2011

Swedbanki kontorivõrgu ja kõnekeskuse divisjon otsib Kuressaare pangakontorisse uut kolleegi suvepraktikandi ametikohale. Kui Sulle pakub huvi finantsvaldkond, Sa naudid klienditeenindust ning soovid veeta suve praktilist töökogemust saades, siis on allolev info mõeldud just Sulle.

Vaata rohkem