Värsked tööpakkumised

Suurpuhastusgrupi abitöödejuhataja Tallinnas

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 247507

Tööpakkumise number

247507

Töö kirjeldus

Abitöödejuhataja peamisteks ülesanneteks on:
- olemasolevate äriklientide hoidmine ja kliendisuhte arendamine;
- hooldustööde korraldamine ning teostamine (põrandapindade kaitsetöötlused, akende ja fassaadide pesu ning muud suurpuhastustööd);
- suurpuhastusgrupi juhendamine ja koolitamine;
- objektiplaanide ja töögraafikute koostamine;
- töövahendite ja tarvikutega varustamine;
- kvaliteetse teenuse tagamine ja kontroll.

Nõudmised kandidaadile

- iseseisvus ja algatusvõime;
- probleemide lahendamise oskus;
- ausus ja väga hea suhtlemisoskus;
- orienteeritust meeskonnatööle ja tulemusele;
- väga hea arvutikasutamise oskus;
- väga hea eesti- ja vene keele oskus;
- B-kategooria sõiduki juhtimise õigus ja kogemus.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
- aktiivset kaasalöömist ettevõtte arengus;
- kaasaegseid töövahendeid ja -tingimusi;
- koolitust ning võimalust ennast tööalaselt täiendada.

Lisainfo

Palume saata ka motivatsioonikiri koos palgasooviga.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
29. jaanuar 2012
Kuulutus sisestati:
3. jaanuar 2012

SOL Eesti on rahvusvahelisse kontserni kuuluv kinnisvarahooldus ja -puhastusteenuseid pakkuv ettevõte. Meie edu taga on nii hea kvaliteet ja kliendi rahulolu, kui ka ettevõtlik ja asjatundlik personal. SOL-i juhtimispõhimõtted rõhutavad loovust, vabadust, vastutust ja soovi oma töös õnnestuda.
SOL annab Eestis tööd keskmiselt 1400 inimesele.