Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #714809

Suure SÜDAMEGA HOOLDUSJUHT

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

-hooldusosakonna toimiv personali töökorralduse tagamine

-hooldatavate heaolust tingitud tööprotsesside kaardistamine ja parendamine

-töögraafikute koostamine ja kinnitamine

-koostöö sotsiaaltöötaja ning kohaliku omavalitsusega

Ootused kandidaadile

-hoolivust teiste inimestega koostöötamisel

-eelnevat tulemuslikku töökogemust antud valdkonnas

-sotsiaaltöö alast haridust

-head eesti ja vene keele oskust

Ettevõte pakub

-töökohta looduskaunis Aa mõisa komplekshoones

- sõbralikku ning koostoimivat meeskonda

-1500 eurot bruto töötasu

-tööaega E-R 08:00-17:00

-ametiautot/transpordi kompenseerimist ja töötelefoni

Tööpakkumise number
#714809

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Kuni 1500 €/kuus
Kuulutus aegub:
4. august 2021
Kuulutus sisestati:
6. juuli 2021

Aa mõisa hooldekodu eripäraks on looduskaunis keskkond koos mõisa-hõngulise kompleksi ning imelise pargiga. Meie missiooniks on majas elavad ning töötavad inimesed, nende rahulolu ja turvatunde tagamine. Peame oluliseks pakkuda oma hooldekodu elanikkonnale personaalset ja isikupõhist hooldamist. Samuti tunnet, et see on nende kodu, nende keskkond ja täisväärtuslik vanaduspõlve mälestus. Sooja ja koduse õhkonna tagamisel on oluline roll meie hoolival personalil, erinevatel vaba-aja veetmise võimalustel ning toidulaual kohalikku tooraine pakkumisel.
„Oleme hoitud ja hoolime kõigist“

Vaata rohkem