Värsked tööpakkumised

Süsteemiinsener

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 546632

Tööpakkumise number

546632

Töö kirjeldus

- keskseadmete seadistamine, defekteerimine
- tehniliste erilahenduste koostamine
- tehniline tugi tehnikutele ja klientidele
- tehnikute koolitamine nii kontoris kui objektil
- klientide nõustamine
- hinnapakkumiste koostamine
- uute süsteemidega tutvumine

Nõudmised kandidaadile

- elektrotehnika alane haridus
- tehniline taip, skeemide lugemise oskus
- töökogemus nõrkvoolu / valveseadmete valdkonnas
- IT-alased teadmised
- B-juhiload
- inglise keele oskus, soovitatavalt ka vene keel
- kohusetundlikkus
- soovitavalt elektri B-pädevus

Ettevõte pakub

- töötasu alates 1800.00€ kuus
- lisatasu vastavalt töö tulemustele
- tööauto
- ettevalmistavad ja täiendkoolitused nii ettevõtte sees kui koostööpartnerite juures
- sõbralik ja toetav kollektiiv

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. august 2018
Kuulutus sisestati:
17. juuli 2018
Brutopalk:
Alates 1800 EUR kuus

USS Security Eesti AS on suurim Eesti kapitalil põhinev turvafirma, millele kuulub kolmandik Eesti valveteenuste turust. Oleme sealjuures kõige kiiremini kasvav ja arenev turvaettevõte, kus töötab ligi 1300 inimest üle Eesti. Pakume oma klientidele erinevaid turvateenuste lahendusi alates lihtsamatest mehitatud- ja tehnilise valve teenustest kuni keerulisemate valve- ja videosüsteemide projekteerimise, paigalduse ja hoolduseni.