Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #624055

Süsteemiadministraator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

 Tulemüüride seadistamine ja haldamine
 Switchide seadistamine ja haldamine
 Windows Server baasteenused (AD, DNS, DHCP, failiserver jms.)
 Microsoft Exchange Server
 Virtualiseerimisplatvormid (VMWare jms.)
 Andmekeskuse riistvara lahendused (serverid ja kettamassiivid)

Nõudmised kandidaadile

 Eelnevat töökogemust serverite ja/või võrguteenuste administraatorina
 Inglise keele oskust B2 (või STANAG 2222) tasemel ametialase sõnavara valdamisega
 Huvi täiendada end uute tehnoloogiate vallas
 Positiivset hoiakut, iseseisvust tööülesannetes, aktiivsust ning head suhtlemisoskust
 Õppimis- ja kohanemisvõimet
 Kiiret ja professionaalset probleemide lahendamise oskust
 Sobivust ning valmisolek riigisaladusele juurdepääsuloa saamiseks

EELISE ANNAVAD
 IKT alane kutse- või kõrgharidus või täiendkursused
 Erialased sertifikaadid
 Linux server teenuste tundmine
 Töökogemus (Cisco, HPE, Sophos, Checkpoint) tehnoloogiatega
 Teadmised andmekeskusest ja nende integratsioonist erinevate lahendustega

Ettevõte pakub

 Põhipuhkust 35-päevast puhkust
 Huvitavat ja vaheldusrikast tööd
 Arenguvõimalusi ja täiendõpet kodu- ning välismaal
 Suurepäraseid sportimisvõimalusi (jõusaal, ujumine, ringtreeningud jne)

Tööpakkumise number
#624055

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. november 2019
Kuulutus sisestati:
22. oktoober 2019

Kaitseväe värbamiskeskus tegeleb personali värbamisega Kaitseväele. Kaitsevägi on sõjaväeliselt korraldatud valitsusasutus Kaitseministeeriumi valitsemisalas. Kaitseväe peamine ülesanne on tagada valmisolek riigi kaitsmiseks sõjalise tegevusega.

Vaata rohkem