2023-08-23 14:48:55

Süsteemiadministraator

Osaline kaugtöö võimalus

Töö kirjeldus

Oleme Foruses astumas järgmist sammu oma ärirakendustega seotud infrastruktuuride arenduses ja selleks otsime just Sind, süsteemiadministraator, kes suudab spetsialisti tasemel hallata meie erinevate platvormide servereid (näiteks Windows, Linux, Google Cloud, Amazon Web Services), nendes toimivaid rakendusi ja lööb kaasa erinevates arendusprojektides. Tule ja ole osaks meie ägedast ja arengumeelsest tiimist!

Ootused kandidaadile

Sobid meile, kui:

  • omad vähemalt paariaastast töökogemust süsteemiadministraatorina;
  • oled argengumeelne ja „can do“ suhtumisega, pead lugu meeskonnatööst;
  • Sa ei karda eksimusi ja oled valmis nendest õppima;
  • tunned või oled valmis õppima erinevaid turvavaldkonnaga seotud eripäraseid tehnoloogiaid ja andmebaase(MySQL, MSSQL);
  • oskad inglise keelt nii kõnes kui kirjas;
  • Sul on võrgutehnoloogiate baasteadmised.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

  • põnevat väljakutset kiiresti arenevas ettevõttes ja toetavas meeskonnas;
  • võimalust kaasa lüüa ettevõtte andmeteenuste arendamisel;
  • pärast sisseelamist kodukontori ja kaugtöö võimalust;
  • tööandjapoolset täiendavat tervisekindlustust;
  • soodsatel tingimustel sportimisvõimalusi Sinule ja Sinu alaealistele lastele;
  • täiendavat talvepuhkust pärast esimest tööaastat.