Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #621890

Süsteemiadministraator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Baltic Computer Systems otsib Tallinnasse süsteemiadministraatorit, kelle igapäevasteks tööülesanneteks oleks:
* Osalemine arendusprojektide juurutamisel ja IT-lahenduste kavandamine
* Keerukamate intsidentide lahendamine
* Klientide IT-lahenduste administreerimine ja hooldamine
* Kliendi IT taristu lahenduste ja konfiguratsiooni dokumenteerimine
* Klientide konsulteerimine IT-alastes küsimustes

Nõudmised kandidaadile

Sobiva kandidaadina:
* On sul Windows ja Linux serverlahenduste haldamiskogemust vähemalt 3 aastat
* Oskad seadistada tulemüüre, WiFi seadmeid ja tunned arvutivõrkude tehnoloogiaid (VLAN, NAT jne)
* Oled kiire õppimisvõimega
* Oled teenindus- ja koostöövalmis
* Suhtled vabalt eesti ja inglise keeles

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
* Motiveerivat töötasu
* Erialast koolitust ja sertifitseerimist
* Võimalust olla kursis uusimate tehnoloogiate ja lahendustega
* Toreda ja kõrgelt motiveeritud meeskonna tuge
* Ühisüritusi, soodustusi ning sportimisvõimalust

Tööpakkumise number
#621890

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
6. november 2019
Kuulutus sisestati:
8. oktoober 2019

BCS on Eesti vanim IT ettevõte, asutatud Eesti-Rootsi ühisfirmana 26. jaanuaril 1989. aastal.

BCSi fookusvaldkonnad, milles tagame tippkvaliteedi:

* IT taristu haldus- ja arendusteenused
* Infoturbelahendused
* Äriprotsesside ja IT vaheliste seoste auditid ning konsultatsioonid
* IT juhtimine

Vaata rohkem