2023-08-23 14:48:55

SUSHI PLAZA Kutsub tööle! KOKK ja TEENINDAJA

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime oma restorani ketti inimest, kes väärtustab arengut, ausust ja positiivset suhtumist, kes oskab tähele panna ka väiksemaid detaile ning soovib rangetest raamidest välja astuda.

Teenindajana on töö peamine eesmärk anda oma panus parimasse teenindusse - sõbralikult, avatult, kiirelt ning lisaks toetada omalt poolt igati tiimitööd ja selle arengut.

Kokana on töö peamine eesmärk anda oma panus kõrgekvaliteedilisse toiduvalmistamisse - kiirelt, arenedes, õppides ning lisaks toetada omalt poolt positiivse suhtumisega tiimitööd ja meeskonda.

Töökohad asuvad Viimsis ning Tallinna vanalinnas ja kesklinnas ning uus restoran avatakse peatselt Kalamajas.

Ootused kandidaadile

Sobid meie meeskonda, kui Su peamiseteks väärtuseteks on ausus ja töökus, kui Su suurim soov on pidevalt avastada, kui oled valmis võtma vastutust, julged iseseisvalt tegutseda ning suudad ka väljakutsuvates olukordades leida positiivse lahenduse.

Oled hea Sushi Plaza kandidaat, kui Sa:
- teed tööd armastusega ja hindad häid maitseid
- oled tähelepanelik/teadlik, kohusetundlik ja aus ning hindad otsekohest suhtlemist
- oskad hinnata meeskonnatööd
- võtad vastutust- tahad alati anda endast parimat - 100%

Kasuks tuleb varasem töökogemus toitlustuses ning analüüsivõime ja tahe õppida.

Ettevõte pakub

Me pakume Sulle, kui sobivale kandidaadile:

- töökohta, kus hinnatakse ja väärtustatakse töötajaid
- korrektset ja kõrgekvaliteetset väljaõpet
- võimalust areneda läbi coaching'u ja mentorluse
- võimalust arendada oma loovust ning kasutada töös oma isikupära
- häid töötingimusi- asjakohast töötasu
- motivatsioonipaketti koos erinevate soodustustega meie koostööpartneritelt

Tee esimene samm - võta meiega ühendust ja tule vestlusele (võimalusel toimuvad vestlused ONLINE's)!

Lisainfo

Lisainfo saamiseks helista: 53008362