Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #729927

Survevalumasinate seadistaja-tehnik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Survevalumasinate seadistaja-tehniku peamiseks ülesandeks on tagada stabiilne survevaluprotsess ning seeläbi kvaliteetne toodang. Töö sisuks on:

  • survevaluseadmete ettevalmistamine, käivitamine, häälestamine ja seiskamine;
  • survevaluvormide vahetus;
  • valuprotsessi tooraine ettevalmistus;
  • protsessioperaatorite juhendamine;
  • valumasinate ja -vormide hooldus- ning väiksemad remonttööd;

Ootused kandidaadile

Sobiv kandidaat:

  • omab vähemalt keskharidust;
  • on täpne, kohusetundlik ja usaldusväärne;
  • ei karda valdkonnas esile kerkinud probleeme operatiivselt lahendada
  • on "käed küljes" hoiakuga

Kasuks tuleb:

  • plastivalu tehnoloogia tundmine ja/või eelnev töökogemus plastvalumasinate tehnikuna;
  • tehniline taiplikkus;

Ettevõte pakub

  • meeldivaid ja toetavaid töökaaslasi;

  • haigushüvitist alates esimesest haiguspäevast;

  • tasustatavaid lisapuhkepäevi;

  • toredaid ühisüritusi;

  • kõikvõimalikku tuge tööks vajalike teadmiste omandamisel, vajadusel väljaõpet

Lisainfo

Töökoht asub Tallinnas aadressil Suur-Sõjamäe 25.

Ettevõtte töökeeleks on Eesti keel, töö toimub ühes vahetuses.

Kandideerimiseks võid saata oma CV ka personal(ät)reimax.ee
Äraütlevaid vastuseid ei saadeta, sobivate kandidaatidega võetakse ise ühendust.

Tööpakkumise number
#729927