Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #694424

Survepesu- ja liivapritsitööde teostaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd survepesu- ja liivapritsitööde teostajale. Objektid asuvad Soomes.

Ootused kandidaadile

Töökas
Kohusetundlik
Aus
Korrektne
Hea tervis ja füüsiline vastupidavus
Valmis töötama välitingimustes ilmast sõltumata
Suhtlustasandil hea eesti keele oskus
B kategooria juhiload

Kasuks tuleb:
* eelnev töökogemus survepesu- või liivapritsitöödel

* Soome tööturvalisuskaart

Ettevõte pakub

Mitmekesine ja huvitav töö.
Regulaarne hea töötasu
Ohutud töötingimused

Lisainfo

NB! Firma tegevusega lähemalt tutvumiseks külastage kodulehte www.survepesu.ee

Tööpakkumise number
#694424