SUL ON VABA AEGA - TULE MÕNEKS PÄEVAKS TÖÖLE !
Tööpakkumise number #727202
Veebipõhine värbamine

Ametro Personalirent OÜ
Tallinn, Harjumaa

Töö kirjeldus

Erinevad  lühiajalised tööd

Ajakirjade ning reklaaami  sildistamine ja pakendamine .

Erinevate kaupade  pakkimine  ja   markeerimine

Andmesisestus

Kaupade komplekteerimine

Ootused kandidaadile

Ootame Sinult töötahet, kohusetundlikkust ja nobedaid näppe,

samuti  võimalust ja tahtmist tulla tööle lühikese ettetatamise  ajaga.

Ettevõte pakub

Lühiajalisi  tööampse   Tallinnas ja Harjumaal
Päevast tööaega

Lisainfo

Töö sobib hästi nii tudengitele ,tegusatele pensionäridele. ning lisateenistuseks põhitööst vabadel päevadel.

Tööpakkumise number
#727202