Värsked tööpakkumised

Suhteturundusjuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 279286

Tööpakkumise number

279286

Töö kirjeldus

Sinu peamisteks tööülesanneteks on turundustegevuse planeerimine ja plaanide elluviimise koordineerimine suuräriklientide segmendis Eesti, Läti ja Leedu elektrienergia turgudel. Lisaks kuulub suhteturundusjuhi ametikohustuste hulka teiste kliendisegmentide kliendisuhte kvaliteeti mõjutavate projektide juhtimine.

Nõudmised kandidaadile

Ootame oma meeskonda just Sind, kui:
• Sul on kõrgharidus, soovitavalt majanduse-, turunduse- või kommunikatsiooni vallas ja varasem töökogemus turunduse valdkonnas;
• Sind hinnatakse tänu Sinu loovusele, loogilisele mõtlemisele ja terviku nägemise võimele;
• Sind ei kohuta pingeline töö ega suur vastutus;
• naudid tööd meeskonnas ja Sulle meeldib suhelda erinevate inimestega;
• Sa oled initsiatiivikas ning iseseisev oma töö korraldamisel ja otsuste langetamisel ning viid algatatud ideed lõpuni;
• valdad vabalt eesti keelt ja suhtlustasemel inglise keelt.

Pakume põnevaid väljakutseid kiiresti arenevas energiasektoris, kus turundustegevus ei ole veel kaugeltki paika loksunud ning saad ise väga palju ära teha töötades tegusas ja professionaalses meeskonnas.

Lisainfo

Lisaküsimustele annab vastused turundusjuht Ranno Pajuri telefonil 52 08 252.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. juuli 2012
Kuulutus sisestati:
9. juuli 2012

Eesti Energia on ühtse väärtusahelaga rahvusvaheline energiaettevõte. Pakume kliendile terviklikke energialahendusi elektri, soojuse ja kütuste tootmisest kuni müügi, teeninduse ja nõustamiseni. Tegutseme Baltimaades, Jordaanias ja USA-s. Kogu maailmas on hinnas meie unikaalne põlevkivi töötlemise oskusteave ja tehnoloogia.

Meie turundusüksuse ülesandeks on kogu Eesti Energia kontserni brändide juhtimine ja turundustegevuse koordineerimine kõikidel turgudel, kus me tegutseme.

Otsime oma meeskonda SUHTETURUNDUSJUHTI.