Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #345023

Sügavkülmalao kauba komplekteerija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

*kauba vastuvõtmine; komplekteerimine; hoiustamine
*komplekteeritud kaubaaluste ettevalmistamine transpordiks
*lao korrashoid
*jt lao tööga seonduvad ülesanded

Ootused kandidaadile

*füüsiliselt heas vormis-valmis vahetustega tööks
*kohusetundlikkus
*eesti keele oskus suhtlustasandil
*kasuks tulevad eelnev laotöö kogemus ja tõstukijuhi load

Ettevõte pakub

*Sõbralikku kollektiivi
*Kaasaegseid töö-ja olmetingimusi

Lisainfo

Töö tegemise keskkond on sügavkülmaladu, kus on -18°C.

Tööpakkumise number
#345023

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
17. juuni 2014
Kuulutus sisestati:
4. juuni 2014

AS Est-Trans Kaubaveod loodi 1995 aastal. Täna oleme Eestis suurim jahutatud ja külmutatud kaubaga tegelev logistikaettevõte. Meie veokipark vastab kõikidele kehtestatud toidukaupade käitlemise nõuetele ning omame kaubaterminaale nii Tallinnas kui ka Tartus. Rahvusvahelise transpordi põhilisteks tegevusaladeks on jahutatud ja külmutatud kaupade jaotusvedu ning terminalide vaheline transport väljaspool Eestit.

Vaata rohkem