Sügavkülma komplekteerija
Tööpakkumise number #694197

2
HAVI Logistics OÜ
Laagri, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Kaupade komplekteerimine jahelao sügavkülmas.

Ootused kandidaadile

- Füüsilist vastupidavust

- Täpsust ja kohusetundlikkust

- Valmisolekut töötada jahedatel temperatuuridel -21 kraadi

Ettevõte pakub

- Stabiilset töökohta rahvusvahelises ettevõttes

- Töötulemustest sõltuvat ja motiveerivat töötasu

- Kaasaegset töökeskkonda ja töövahendeid

- Sõbralikku ja toetavat kollektiivi

Tööpakkumise number
#694197

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. aprill 2021
Kuulutus sisestati:
31. märts 2021
Sügavkülma komplekteerija Sügavkülma komplekteerija

HAVI Logistics OÜ osutab logistikateenuseid Eesti juhtivale jaekaubandusettevõttele RIMI Eesti Food AS.
HAVI Logistics OÜ kuulub rahvusvahelisse kontserni HAVI Grupp, kelle tütarfirmad tegutsevad 33 riigis üle Euroopa.
Täna on HAVI Logistics OÜ tööandjaks 150-le inimesele.

Vaata rohkem