Värsked tööpakkumised

Stuudio manager (IT spetsialist)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 184018

Tööpakkumise number

184018

Töö kirjeldus

Digitaliseerimise stuudio spetsialist, muusika digitaliseerimine, arhiveerimine, saatmine platformidele. Alluva(te) juhendamine.
Töökoht asub Viimsis, Randveres.

Nõudmised kandidaadile

Otsime tehnilise taibu (IT) ja keskmisest parema arvutioskusega inimest.
Peaksid olema kiire õppija, täpne ja kohusetundlik, hea tööde ja aja planeerija ning vastutustundlik.
Peaksid oskama planeerida enda ja alluvate tööd.
Vajalik (väga) hea inglise keele oskus.
Peaksid tundma arvuprogramme:
XML-i ja/või XSD failide loomine.
MS Office (Excel!), Photoshop
Kontoritarkvara.
Ametikoht ei eelda muusikaalaseid eelteadmiseid.

Ettevõte pakub

enesearendamise võimalusi
eneseteostust
mitmekülgset areguvõimalust

Lisainfo

Palume märkida palgasoov

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. september 2009
Kuulutus sisestati:
14. september 2009

Baltic Music Export is 100% subsidiary of Target Music Group AS.
TMG is one of Europe's leading independent providers of music content with more than 7.000 music tracks and more than 2.000 music videos. TMS controls the rights for more than 600 Scandinavian hits and more than 100 international hits.