Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #553568

STRATEEGILISE KOMMUNIKATSIOONI OSAKONNA ANALÜÜTIK

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 24. august 2018
Kuulutus aegub: 7. september 2018

Töö kirjeldus

ANALÜÜTIKUNA
 koordineerid ja viid läbi strateegilise kommunikatsiooni valdkonna uuringuid, seiret ning analüüsi
 koordineerid kaitseväesisest, siseriiklikku ning rahvusvahelist koostööd
strateegilise kommunikatsiooni analüüsi valdkonnas
 korraldad analüüsiteabe haldamist

Ootused kandidaadile

OOTAME SINULT
 kõrgharidust (eelistatult sotsiaal- või humanitaarteadustes)
 eesti keele oskust kõrgtasemel
 inglise ja vene keele oskust kesktasemel
 heal tasemel MS Office programmide valdamist
 riigisaladusele juurdepääsuluba või vastavust selle taotlemiseks esitatavatele nõuetele
 kasuks tulevad andmetöötlusprogrammide (näiteks SPSS) kasutamise oskus ning varasem kokkupuude
meedia ja ajakirjanduse valdkonnaga

Ettevõte pakub

PAKUME SULLE
 35-päevast puhkust
 huvitavat ja vaheldusrikast tööd
 kaugtöö võimalust
 stabiilset ja kindlat sissetulekut
 arenguvõimalusi ja täiendõpet (koolitused nii Eestis kui välismaal)
 sportimisvõimalusi

Tööpakkumise number
#553568

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. september 2018
Kuulutus sisestati:
24. august 2018

Kaitseväe peastaap on Kaitseväe juhataja tööorgan ning väeliikide ühendstaap, mis tegeleb Kaitseväe operatiivjuhtimise, väljaõppe ja arendusega. Peamine ülesanne on riigikaitse arengu toetamine Kaitseväe tegevuste pikaajalise ja keskpikaajalise planeerimise, ressursside haldamise ning väljaõppe korraldamise ja kontrollimise kaudu.

Vaata rohkem