Stockmanni kaubamaja videovalve operaator
Tööpakkumise number #825778

AS G4S Eesti
Tallinn, Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Jah, Sinust sõltub turvalisem Eesti! Pakume Sulle võimalust anda oma panus Tallinna kesklinnas asuvas Stockmanni kaubamajas. Liitu meie tiimiga ja aita muuta Eesti turvalisemaks. Otsime oma meeskonda Stockmanni videovalve operaatorit, kelle tööülesanneteks on klientide ostujälgimine ja videoanalüüs.

Ootused kandidaadile

  • Vanus vähemalt 19-aastane
  • Põhiharidus
  • Eesti keele oskus (vajalik B2 tunnistus)
  • Turvatöötaja kutsetunnistus
  • Kasuks tuleb eelnev töökogemus videovalves ja soov videoga töötada

Ettevõte pakub

  • Töötasu alates 6,18 eurot tunnis
  • Tööaeg vastavalt töögraafikule E-P 09:45-21:30
  • Töökoht Tallinna kesklinnas
  • Soodustus ostude sooritamisel Stockmanni kaubamajas ja taskukohane lõunasöök
  • G4S spordiklubi soodustused

Tööpakkumise number
#825778

Info

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
12. detsember 2022
Kuulutus sisestati:
24. november 2022
Stockmanni kaubamaja videovalve operaator Stockmanni kaubamaja videovalve operaator

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

6 p. tagasi
TURVATÖÖTAJA / VALVETÖÖTAJA SKARABEUS Julgestusteenistus OÜ
5.5 - 7 €/tunnis
6 p. tagasi
TURVATÖÖTAJA / VALVETÖÖTAJA SKARABEUS Julgestusteenistus OÜ • Tallinn
Tallinn
5 p. tagasi
TURVATÖÖTAJA (MCF SERVERIKESKUS) AS G4S Eesti
5 p. tagasi
TURVATÖÖTAJA (MCF SERVERIKESKUS) AS G4S Eesti • Eesti
Eesti
6 p. tagasi
STOCKMANNI KAUBAMAJA VAHETUSEVANEM AS G4S Eesti
6 p. tagasi
STOCKMANNI KAUBAMAJA VAHETUSEVANEM AS G4S Eesti • Tallinn
Tallinn
nädal tagasi
HÄIREJUHTIMISE SPETSIALIST AS G4S Eesti
HÄIREJUHTIMISE SPETSIALIST AS G4S Eesti • Tallinn
Tallinn
5 p. tagasi
LENNUNDUSJULGESTUSE TÖÖTAJA- TÖÖTASU ALATES 1400 EUROT (BRUTO) AS G4S Eesti
5 p. tagasi
LENNUNDUSJULGESTUSE TÖÖTAJA- TÖÖTASU ALATES 1400 EUROT (BRUTO) AS G4S Eesti • Tallinn
Tallinn
Vaatan kõiki