Stockmanni kaubamaja vahetusevanem
Tööpakkumise number #825777

AS G4S Eesti
Tallinn, Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Jah, Sinust sõltub turvalisem Eesti! Pakume Sulle võimalust anda oma panus Tallinna kesklinnas asuvas Stockmanni kaubamajas. Liitu meie tiimiga ja aita muuta Eesti turvalisemaks. Otsime oma meeskonda Stockmanni vahetusevanemat. Ootame Sind kandideerima, kui oled hea meeskonnajuht, oskad suunata, õpetada ja koolitada oma alluvaid ja tulevasi uusi töötajaid, oled heas füüsilises vormis ning omad julgust iseseisvalt sekkuda eriolukordadesse.

Ootused kandidaadile

  • Vanus vähemalt 19-aastane
  • Põhiharidus
  • Eesti keele oskus (vajalik B2 tunnistus)
  • Turvatöötaja kutsetunnistus

Ettevõte pakub

  • Töötasu alates 6,27 eurot tunnis
  • Tööaeg vastavalt töögraafikule E-R 17.00-08.30, L-P 08.00-20.00 või 20.00-08.00.
  • Töökoht Tallinna kesklinnas
  • Soodustus ostude sooritamisel Stockmanni kaubamajas ja taskukohane lõunasöök
  • G4S spordiklubi soodustused

Tööpakkumise number
#825777

Info

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
12. detsember 2022
Kuulutus sisestati:
24. november 2022
Stockmanni kaubamaja vahetusevanem Stockmanni kaubamaja vahetusevanem

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

5 p. tagasi
TURVATÖÖTAJA (MCF SERVERIKESKUS) AS G4S Eesti
5 p. tagasi
TURVATÖÖTAJA (MCF SERVERIKESKUS) AS G4S Eesti • Eesti
Eesti
6 p. tagasi
STOCKMANNI KAUBAMAJA VIDEOVALVE OPERAATOR AS G4S Eesti
6 p. tagasi
STOCKMANNI KAUBAMAJA VIDEOVALVE OPERAATOR AS G4S Eesti • Tallinn
Tallinn
6 p. tagasi
TURVATÖÖTAJA / VALVETÖÖTAJA SKARABEUS Julgestusteenistus OÜ
5.5 - 7 €/tunnis
6 p. tagasi
TURVATÖÖTAJA / VALVETÖÖTAJA SKARABEUS Julgestusteenistus OÜ • Tallinn
Tallinn
UUS
2 p. tagasi
TURVATÖÖTAJA JÄRVE KESKUSES AS G4S Eesti
UUS
2 p. tagasi
TURVATÖÖTAJA JÄRVE KESKUSES AS G4S Eesti • Tallinn
Tallinn
5 p. tagasi
LENNUNDUSJULGESTUSE TÖÖTAJA- TÖÖTASU ALATES 1400 EUROT (BRUTO) AS G4S Eesti
5 p. tagasi
LENNUNDUSJULGESTUSE TÖÖTAJA- TÖÖTASU ALATES 1400 EUROT (BRUTO) AS G4S Eesti • Tallinn
Tallinn
Vaatan kõiki