Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #200081

Stjuardess

CVKeskus.ee klient
Horvaatia
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Reisijate teenindamine jahil. Jahi koristamine.

Ootused kandidaadile

klienditeenindusoskus ja kogemus
väga hea eesti, inglise ja vene keele oskus
hea füüsiline tervis
esmaabi andmise oskus

Pakume tööd suvel (alates juulist). Majutus jahil, kõik kulud kaetakse.

Tööpakkumise number
#200081

Asukoht:
Horvaatia
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
hooajatöö ja ajutine töö
Kuulutus aegub:
1. juuli 2010
Kuulutus sisestati:
18. juuni 2010

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

Stjuardess