Värsked tööpakkumised

Stantsija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 548304

Tööpakkumise number

548304

Töö kirjeldus

Pakume tööd kartongist/papist reklaamtoodete stantsijale.

Nõudmised kandidaadile

* B1 formaadis käsitiigelstantsi häälestamine.
* Matriitside sisestamine ning masina seadistamine, hooldamine
* Töö nõuab täpsust ja kannatlikku meelt, head rutiini taluvust.
* Soovitatav eelnev töökogemus trükikojas.

Ettevõte pakub

* Meeldivat, aktiivset ja tegusat kollektiivi.
* Ajakohast töökeskkonda
* Häid töötingimusi
* Head kollektiivi
* Koolitusi
* Palka tükitöö alusel
* Väljaõpet

Lisainfo

Asukoht Võhma linn

Asukoht:
Järvamaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. august 2018
Kuulutus sisestati:
27. juuli 2018

Müüme oma reklaamtooteid üle Euroopa ühtse Eazzy kaubamärgi all juba pea 8 aastat. Meie eesmärgiks on pakkuda klientidele lihtsalt ning kiiresti kokkupandavaid suuremõõtmelisi reklaammaterjale. Olgu need siis floor displayd ehk müügialused, counter displayd, pop-upid, erinevad plakatid (trükime suuri maanteeplakateid) või messiboksid. Vaata lähemalt meie Eazzy pop-upide kohta Eazzy.eu või ka emersonten.com.